Her får du Norway Cup-resultatene

Av
Artikkelen er over 2 år gammel

Her er den komplette listen over hvilke lag fra vårt distrikt som spiller når – og oversikt over hvordan kampene har gått.

DEL

(Drammens Tidende) BUSKERUD: Mange lag fra vårt distrikt er i aksjon under verdens største fotballturnering, som sparkes igang på Ekebergsletta søndag. Under får du den komplette listen over hvilke lag som spiller når. Saken blir også oppdatert med resultater fortløpende.

Følg også med på hva som skjer under Norway cup i vårt direktestudio.

DIREKTE: Se Norway cup direkte her

Søndag 30. juli:

DT sendte disse kampene live:

10.00: G16 – Konnerud-Kolbotn 3-0.

14.30: J16 – Stoppen SK-Ravn 0-1.

17.15: J19 – Lier-Ravn 0-5.

Ellers spilte disse lokale lagene:

09.00: G14 – Strømsgodset 2-Andebu 5-0.
09.00: G14 – Strømsgodset 3-Kvaløya 0-7.
09.00: G14 – Vikersund-Bremnes 2 2-8.
09.00: J14 – Haugfoss-Snøgg 0-1.
10.00: G16 – Modum-Nordlys 2-2.
10.00: J13 – Haugfoss-Shanghai Meilong (Kina) 0-11.
11.00: J16 – Åssiden-Snøgg 0-1.
12.00: G13 – Nordre Sande-Kjelsås 2 1-5.
12.00: G19 – Vikersund-KF Rahover (Kosovo) 0-4.
13.00: G13 – Eiker/Kvikk-Vollen 0-4.
13.00: J13 – Vestfossen-Hasle-Løren 5-0.
13.15: J16 – Lier-Stranda 2-0.
13.15: G19 – Modum-Stålkameratene 2-1.
14.00: J13 – Nedre Sigdal-Heming 1-1.
14.30: G14 – Strømsgodset 1-Bøverbru/Reinsvoll/Eina 6-0.
16:00: G11– Nedre Sigdal-Lyn 1-1.
16.15: G16 – Konnerud (7-er)-Måndalen 2-7.
17.30: G17 – Svelvik-Os 2-2.
19.00: G11 – Nedre Sigdal-KFUM Oslo 2 0-5.
19.30: J17 – Modum-Hessa 2-1.

Mandag 31. juli:

DT sendte disse kampene live:

09.00: G14 – Strømsgodset 3-Kjelsås 0-5.

10.30: G12 – Sætre/Graabein-Xinang (Kina) 2-3.

13.15: G17 – Svelvik-Vaalserquartier (Tyskland) 2-0.

14.30: J16 – Åssiden-Korsgård 1-5.

Ellers spilte:

09.00: G14 – Strømsgodset 1-Oppsal 2 17-0.
09.00: J12 – Hyggen-Haugerud 12-0.
10.30: G12 – Huringen-Grüner 2-4.
11.00: G13 – Eiker/Kvikk-Teie 3-2.
11.00: J14 – Haugfoss-Lambertseter 0-5.
12.00: J19 – Lier-Lambertseter 15-0.
13.15: G16 – Konnerud (7-er)-Sandviken 3-2.
13.15: G19 – Modum-Åsane 0-2.
13.15: J17 – Modum-Melhus 0-2.
13.15: J13 – Haugfoss-Eik Tønsberg 2 2-1.
14.15: J16 – Lier-Stamsund 6-0.
14.30: J16 – Stoppen-Biri 2-5.
14.30: G14 – Strømsgodset 1-Vestsiden-Askøy 2 12-0.
15.00: J13 – Vestfossen-Bækkelaget 6-1.
15.00: J13 – Nedre Sigdal-Bærums Verk 0-8.
15.30: G14 – Strømsgodset 2-Follese 2-3.
16.00: J12 – Hyggen-Grei 7-0.
16.45: G12 – Huringen-Nordstrand 2 0-4.
17.30: G16 – Konnerud-Fitjar 2-3.
17.30: G16 – Modum-Charlottenlund 1-0.
17.30: G12 – Sætre/Graabein-Frigg 2 0-14.
17.30: G14 – Vikersund-Giv Akt 0-5.
18.00: G13 – Nordre Sande-Elverhøy 0-11.
18.30: J17 – Modum-Kongsvinger 0-8.
18.30: G19 – Vikersund-Oppsal 0-7.

Tirsdag 1. august:

DT sendte disse kampene live:

09.00: G14 – Strømsgodset 1-Hof Åsnesalliansen 7-1.

11.00: J16 – Lier-Oppegård 0-0.

11.00: J14 – Haugfoss-Øystese 0-3.

13.15: G19 – Modum-KIL/Hemne 3-2.

14.00: J13 – Vestfossen-Djerv 1919 2-0.

15.00: G13 – Eiker/Kvikk-Skeid 2 1-1.

17.15: J19 – Lier-Høybråten/Stovner 8-1.

Ellers spilte:

09.00: G14 - Strømsgodset 2-Frigg Oslo 2 12-0.
09.00: G14 – Vikersund-Heming 2 2-2.
11.15: G11 – Nedre Sigdal-Nesodden 2-3.
12.00: J17 – Modum-Tertnes 0-2.
12.00: J13 – Nedre Sigdal-Nordre Fjell 1-5.
13.15: J13 – Haugfoss-Emblem 1-5.
14.30: J16 – Åssiden-Brattvåg 0-2.
15.00: G11 – Nedre Sigdal-Nordstrand 2 3-2.
15.30: G14 – Strømsgodset 3-Aksla 0-0.
16.15: G19 – Vikersund-Neset 1-1.
16.30: G16 – Konnerud-Os/Nansen 4-0.
16.30: G16 – Modum-Sandnessjøen 3-3.
17.30: J16 – Stoppen-Nardo 1-2.
17.30: J14 – Haugfoss-Kopervik 0-5.
18.00: G13 – Nordre Sande-Ullern 0-5.
18.35: G17 – Svelvik-Austrheim 1-4.
19.30: G16 – Konnerud (7-er)-Bækkelaget 3 4-0.

10 lokale lag er klare for A-sluttspill:

Lier J19 (7-er), Lier J16 (7-er), Strømsgodset 1 G14, Strømsgodset 2 G14, Konnerud G16, Konnerud G16 (7-er), Vestfossen J13 (9-er), Modum G19, Modum G16, Svelvik G17.

Ellers starter Strømsgodset G16 elite i sitt puljespill på onsdag.

Onsdag 2. august:

DT sendte disse kampene live:

09.45: G12 – Huringen-KFUM Oslo 3 1-6 (kun puljespill).

12.15: G16 – Strømsgodset-IFK Göteborg (Sverige) 6-3.

12.45: G12 – Sætre/Graabein-Klemetsrud (puljespill) 3-3.

16.00: G14 – Strømsgodset 1- Hordabø/Radøy  (A-sluttspill: 32-delsfinale) 4-0.

16.15: J19 7'er - Lier-Ranheim (8-delsfinale) 5-1.

Ellers spiller (puljespill eller A-sluttspill):

08.00: G16 7'er - Konnerud-Andebu 6-8, etter straffer (64-delsfinale).
09.00: G16 - Konnerud-Flekkefjord 2-3 (64-delsfinale).
09.00: G14 - Strømsgodset 2-Vestsiden-Askøy 0-4 (64-delsfinale).
09.00: G16 - Modum-Odda 1-3 (64-delsfinale).
09.00: J12 – Hyggen-Ull/Kisa 5-2 (puljespill).
09.45: G12 – Sætre/Graabein-KFUM Oslo 2 0-7 (puljespill).
11.00: J16 7'er - Lier-Lesja 4-1 (16-delsfinale).
13.30: J12 – Hyggen-Sagene (puljespill) 8-0.
17.30: J16 7'er - Lier-Askvoll og Holmedal IL 2-3 (8-delsfinale).
17.30: G12 – Huringen-Ull/Kisa 2 (puljespill) 0-4.

Torsdag 3. august:

Seks lokale lag er igjen i A-sluttspillet før torsdagens kamper:

Lier J19 (7-er), Strømsgodset 1 G14, Vestfossen J13 (9-er), Modum G19 og Svelvik G17.

I tilegg spiller Strømsgodset G16 elite puljespill. Vinneren av puljen spiller finale lørdag.

DT sender disse kampene (med forbehold om endringer):

09.00: G14 - Strømsgodset - Herd (16-delsfinale) 2-0.

11.15: Unified-klassen – Strømsgodset-Lillestrøm 2-0.

12.00: J19 7'er - Lier-Lørenskog (kvartfinale) 5-2.

12.30: G16 – Strømsgodset-Bodø/Glimt (puljespill) 1-2.

15.00: G14 - Strømsgodset - Pequeninos do Jockey (Brasil) (8-delsfinale)1-5

16.15: G19 - Modum FK - A.F.C Lightning (USA) (8-delsfinale) 5-6 etter straffer

16.15: G17 - Svelvik-Lyn (8-delsfinale) 3-1.

20.15: J19 7'er - Lier-Askøy (semifinale) 0-3.

Ellers spiller (puljespill eller A-sluttspill):

10.00: G19 - Modum-Bækkelaget (16-delsfinale) 4-2, etter straffer.
10.30: Unified-klassen – Åmot B-Borgen 3-2.
12.00: J13 9'er - Vestfossen-VIFK, Finland, (8-delsfinale) 0-3.
12.45: Unified-klassen – Åmot B-Kvik Halden 2-9.
15.00: Unified-klassen – Åmot A-HSV Follo 6-0.
16.00: Unified-klassen – Åmot A-Vear 1-6.
17.30: Unified-klassen – Strømsgodset-Bøn 0-0.
17:30 Unified-klassen – Åmot B-HSV Follo 2 2-3.

Fredag 4. august:

DT sender disse kampene (med forbehold om endringer):

10.20: G16 – Strømsgodset-Legia Warszawa (Polen) (siste puljekamp) 0-1.

11.15: G17 - Svelvik-Os 2 (kvartfinale) 0-2.

12.15: J19 7'er - Lier-Ravn (bronsefinale) 6-4 etter straffer.

Ellers spiller:

09.45: G12 – Huringen-Lunner (kun puljespill) 1-6.
09.45: Unified-klassen - Vålerenga-Åmot B (semifinale) 2-1.
10.30: J12 – Hyggen-Koll (kun puljespill) 2-1.
10.30: Unified-klassen - Strømsgodset-Vear (semifinale) 0-3.
11.15: Unified-klassen - Åmot A-Lillestrøm 4-2.
12.45: G12 – Huringen-Kolbotn 2 (kun puljespill) 1-4.
13.30: Unified-klassen - Strømsgodset-HSV Follo 1 (bronsefinale) 0-3.
13.30: Unified-klassen - Åmot B-Brane (bronsefinale) 3-2.

Artikkeltags